Hej, Hej TY! Jo Ty!!!

4. října 2011 v 19:09 | RASTI |  Blá blá!
Zdárek..:D Nudím se a tak si prolejzám strán kou www.vtipalek.cz a mají tam docela pěkné citátky tak sem nějaké loupnu..:)


Mezi mládím a stářím je jen krátká chvíle, proto s ničím dlouho neotálej a žij naplno.

Přátelé jsou andělé,kteří Tě postaví na nohy,když Tvá křídla mají problém si vzpomenout,jak létat.
No i když..:) Kamarádka má na profilu na facebooku každou chvíly nějaký pěkný citát tak bych sem mohla dát i nějské od ní..:) A ty se mi líbí celkem víc než ty z téhle stránky..:) :D
Když Ti někdo ublíží, většinou řekne promiň. Ale neuvědomuje si, že slovo promiň Ti od bolesti nepomůže...


Milovat není jen mít rád,
milovat je věřit si a pravdu znát,
milovat je pohádat se a znovu si podat ruce,
milovat znamená dát druhému svou duši i srdce...
A když už jsme u toho co se mi líbí, mám dvě psaní které jsou pro někohjo smutné a dojemné a pro někoho trapné.. Mě osobně se zdají vážně smutně a derou se k srdci! Prosím přečtěte si je...:)
Zatímco muž opravoval auto jeho syn vzal do ruky kámen a poškrábal auto. Muž chytil svého syna a ze zuřivosti mu vícekrát udeřil po ruce nevšimnut si, že ho bije francouzským klíčem. Chlapeček je v nemocnici ... ztratil všechny své prsty kvůli zlomeninám. Když se chlapeček zeptal svého otce unaveným pohledem: - Tati, kdy mi znovu narostou prsty? Otec ,vědom si závažnost situace nebyl schopen nic ř......íct. Šel zpět ke svému autu a vícekrát do něj kopl. Rozhořčený si sedl před auto a díval se na škrábance. Chlapec napsal: "MILUJI TĚ TATI!" věci jsou k používání, lidé jsou na milování! Problém v dnešním světě spočívá v tom, že LIDÉ JSOU POUŽÍVANÍ A VĚCI jsou milovány! Proto stojí lidstvo tam, kde je.

A teď to smutnější...! :(

Maminko, mám jen 8mm, ale mám všechny orgány. Miluju zvuk tvého hlasu, vždy když ho uslyším, pohnou se mi všechny kostičky v těle. Zvuk tvého srdíčka je moje nejoblíbenější melodie. 2. týden: Mami dnes jsem se naučil jak si mám cucat paleček, kdyby si mě viděla, řekla by jsi definitivně že vypadám jako miminko.. ještě nejsem dost velké na to, aby jsem mohlo opustit můj domeček..Je tu krásně a tepl...oučko.. 3.týden: Víš co, mami? ..jsem děvčátko, doufám, že tě to potěší, chci, aby jsi byla šťastná protože nemám ráda, když pláčeš, tvůj hlas zní tak smutně a já pláču s tebou i když mě neslyšíš..... 4.týden: Mami, moje vlásky už začaly růst..Jsou však ještě malinké, ale pěkné..Používám tento čas na cvičení..Už umím pohnout s hlavičkou, pohnout s prstíky, i ručičky a nožičky umím vztáhnout ,ale mám ještě dost času.. 5.týden: Byla jsi dnes u doktora. Mami, on ti lhal, říkal ,že nejsem ještě žádné dítě..Mami, já jsem dítě a jsem TVOJE dítě..mám city..Mami, co je to potrat? 6.týden: Zase poslouchám doktora, působí tak chladně a bez srdce..Někdo se mi vkrádá do mého domečku..Doktor tomu říká jehla..Mami, co to je? Strašně to pálí! Mami, prosím tě, řekni mu ať přestane! Mami, já od tebe nechci odejít! MAMI POMOZ MI!!! Mami prosím..Ubližuje mi to! MAMI!!NEEE!!! 7.týden: Mami, mám se dobře..jsem v nebíčku a Pán Bůh mě drží v náručí..Vysvětlil mi co znamená potrat... Mami.. proč jsi mě nechtěla..? :( ♥
Prosím, chci znát vaše názory..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který se vám líbí nejvíc?

Všechny..:) 87.5% (7)
Ten první :) 0% (0)
Druhý :) 0% (0)
Třetí :P 0% (0)
Čtvrtý :) 0% (0)
Čtvrtý :) 0% (0)
Pátý :/ 0% (0)
Šestý! :'( 0% (0)
Csss žádný! 12.5% (1)
Csss žádný! 0% (0)

Komentáře

1 *Lilly *Lilly | E-mail | Web | 6. října 2011 v 21:06 | Reagovat

Super! :)

2 Bow.. :) Bow.. :) | Web | 6. října 2011 v 21:10 | Reagovat

Krásné citáty.. :))

3 Bee Bee | Web | 7. října 2011 v 20:29 | Reagovat

To poslední znám, z tumblru. Četla jsem to tenkrát anglicky a rozbrečela jsem se.

Já mám ráda: "Oko za oko jen učiní celý tento svět slepým." - Gandhi
A "Smích chytré lidi léčí, jenom blbce uráží." - Jan Werich.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama